Fotogalerie výlovů rybníků

Výlov rybníku Seník 2015

Podzimní výlov tržního kapra a štiky na rybníku v Seníku. Průměrný přírůstek u kapra se pohybuje kolem 1,8 kg, největší překvapením však byly přírůstky lína, které jsme v trofejní..
zobrazit více informací

Výlov rybníku Seník II. 2015

Podzimní výlov koi kaprů na chových rybnících dopadl z hospodářského hlediska velmi dobře, slovili jsme v perfektní zdravotní kondici barevné kapry (koi), které jsme roztřídili a dále..
zobrazit více informací

Výlov rybníku Pícha 2014

Na základě pozvání jsme navštívili tradiční výlov jihočeského rybníku p. Píchy. Profesionální práce rybářů, harmonika a rybí speciality, to vše přilákalo na několik stovek návštěvníků..
zobrazit více informací

Výlov rybníku Seník 2014

Dne 10.11.2014 se uskutečnil výlov rybníku Seník, klubové vody RKČR. Obsádka ryb byla důkladně prohlédnuta ze zdravotního hlediska. Rybník se ihned po výlovu dopustil a bylo zpět vráceno..
zobrazit více informací

Výlov Máchova jezera 2014

Společně s dalšími kamarády rybáři jsme měli možnost pomáhat při slavnostním výlovu Máchova jezera, který zajišťovala spol. Rybářství Doksy. Byla to pro nás obrovská zkušenost a..
zobrazit více informací

Výlov rybníku Těchlovice 2014

V měsíci listopadu 2014 jsme zajišťovali výlov rybníku v Těchlovicích našcih kamarádů včetně logistiky a odbytu s celkovou produkcí kolem 6000 kg převážně kapra. Část ryb byla distribuována..
zobrazit více informací

Výlov rybníka Voděrady 2014

Několik fotografií z výlovu rybníka ve Voděradech, na kterém hospodaří Ing. Borozidis. Sehraná parta rybářů, kamarádů, krásné počasí a rybník plný rybek dodává výlovu tu pravou atmosféru..
zobrazit více informací

Výlov rybníku Seník 2013

Tradiční jarní výlov komorového rybníka. Díky minimálním ztrátám a výborné kondici byly všechny ryby distribuovány do klubových vod. Lovenou rybou byl tradiční kapr o váze 3 kg, lín..
zobrazit více informací

Výlov rybníku Bohdaneč 2010

Předseda RKČR Mgr. Ing. R. Sekera přijal pozvání p. Středy, hospodáře Rybničního hospodářství Lázně Bohdaneč, kdy se zúčastnil tradičního slavnostního výlovu Bohdanečského rybníku..
zobrazit více informací

Kontakt

Rybářský klub České republiky, z.s. Humburky 59, Nový Bydžov 504 01 731 004 114
mapa