Rybník Seník u Jankovic

Rybník Seník u Jankovic se nachází necelých 5 km od města Přelouč a je ve správě nájemce p. Bělky, který zároveň u něj provozu hospůdku "U Žabáka". Jedna se písčitý rybník s průměrnou hloubkou 1,3 m a rozlohou 1,2 ha. Obsádku ryb tvoří zejména trofejní kapři až 15 kg, jeseteři do 20 kg, líni, úhoři, trofejní plotice a cejni, amuři kolem metru. Na rybníku se pořádají tradiční rybářské závody Senický kapr a dětské rybářské závody. Zároveň přímo v obci Seník byla ve spolupráci s SDH a obcí Jankovice vyčištěna požární nádrž pro chytání nejmenších rybářů. Přijďte si odpočinout do krásného prostředí a zachytat si náherné kapry. Na rybníku lze realizovat odlov ryb pouze systémem "Chyť a pusť".

 

Provozní řád odlovu ryb a chování u vody

Článek I. Působnost řádu závodů Tento provozní řád tvoří všeobecné obchodní podmínky k zajištění odlovu ryb na rybníku Seník. Každý (lovící, návštěvník) je povinen se řídit..
zobrazit více informací

Ceník pověření k odlovu a dalších služeb

Pověření ke kontrolnímu odlovu: Denní pověření pro 1 osobu od 6:00 do 22:00 hod - 200,-Kč Pověření 24 hod (non-stop) pro 1 osobu - 300,-Kč Třetí prut - 100,-Kč/den Rezervace celého rybníka..
zobrazit více informací

Objednávka místa

Správce a nájemce rybníka, provoz restaurace "U Žabáka": Michal Bělka, 725 863 012 costumi cosplay..
zobrazit více informací

Kontakt

Rybářský klub České republiky, z.s. Humburky 59, Nový Bydžov 504 01 731 004 114
mapa